Kadıköy Warmhaus Servisi

Kadıköy Warmhaus Servisi iletişim ve özel servis bilgileri
📱 Kadıköy Warmhaus Servisi Telefonu: 0 535 446 01 81
🛠️ Servis Tipi: Özel servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Kadıköy Warmhaus Servisi Adresi: Kadıköy, İstanbul, Türkiye
⌛ Ortalama Servis Süresi: 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri: Pazartesi–Cumartesi 08:00–22:00, Pazar 09:00–21:00
⭐ Servis Yorumu: ★★★★★ 5.0 (14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi:

Kadıköy Warmhaus Servisi Hakkında Bilgiler

Kadıköy Warmhaus Servisi, Kadıköy bölgesinde Warmhaus cihazlara klima, kombi ve beyaz eşya tamiri yapar. Arıza kaydı oluşturmak ve servis talebinde bulunmak için 0 535 446 01 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kadıköy Warmhaus Teknik Servis Hizmetleri

Kadıköy bölgesinde klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon arızaları için özel servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetleri garanti süresi sona ermiş cihazları kapsamaktadır.

Kadıköy Warmhaus Servisi Arıza Kaydı ve Servis Süreci

Telefonla oluşturulan servis kaydının ardından ekip yönlendirmesi yapılır. Cihaz yerinde kontrol edilir, tespit edilen arıza ve yapılacak işlem hakkında müşteriye bilgi verilir. Onay alınmadan onarım işlemine başlanmaz.

Kadıköy Warmhaus Servisi Özel Servis Bilgilendirmesi

Kadıköy Warmhaus Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti

Kadıköy Warmhaus Servisi özel servis olarak hizmet vermektedir ve yetkili servis değildir. Sitede geçen marka adları yalnızca hizmet verilen cihazları belirtmek amacıyla kullanılmaktadır.

Kadıköy Warmhaus Servisi Hizmet Verilen Mahalleler

19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Erenköy, Eğitim, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Kozyatağı, Koşuyolu, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa mahallelerinde servis hizmeti sunulmaktadır.

Özel Servis Beyanı

Kadıköy Warmhaus Servisi bağımsız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir ve adı geçen markalarla resmî bağlantısı bulunmamaktadır. Hizmetler garanti süresi sona ermiş cihazlara yöneliktir.